Przyłącza

TACPA - instalacje elektryczne Garwolin Wykonujemy przyłącza elektryczne do budynków jednorodzinnych oraz obiektów usługowych, firm, sklepów. Na wykonawstwo posiadamy stosowne uprawnienia.

Rozdzielnie budynkowa

TACPA - Nowoczesne rozdzielnie budynkowe

Rozdzielnie budynkowe wykonujemy w oparciu o podzespoły renomowanych producentów. Rozdzielnie wykonujemy starannie i estetycznie.

Instalacja wtynkowa

TACPA - instalacja wtynkowa

Wykonanie instalacji wtynkowej to szybkie, tanie i estetyczne rozwiązanie, umożliwiające umieszczenie kabli elektrycznych poza zasięgiem wzroku. Przewody mocuje się przed położeniem tynku za pomocą klamerek, drutów lub gwoździ. Instalację tę należy precyzyjnie zaplanować i odpowiednio wcześnie zrealizować.

Instalacja podtynkowa

TACPA - instalacja podtynkowa

Innym rozwiązaniem instalacji elektrycznej jest instalacja podtynkowa. Przewody układa się w rurkach " tzw. peszel " a rurki układa się w wykutych w ścianie bruzdach. Jest to komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba kuć tynku, jeśli chcieli byśmy wymienić takie przewody w przyszłości lub dokonać modernizacji instalacji. Ten sposób jest szczególnie polecany dla instalacji RTV , sieci komputerowej oraz innych instalacji teleinformatycznych.

By instalacja działała bezawaryjnie, montaż przewodów należy wykonać z dbałością o każdy szczegół. Zapraszamy do korzystania z naszych fachowych usług. Nasza specjalizacja to instalacje elektryczne. Działalność prowadzimy w Garwolinie i okolicach. Zapraszamy do kontaktu.